Satış & Pazarlama Yönetim

Saha Satış Yönetimi Entegre yapısı sayesinde ürünlerinizin sahada daha hızlı, güvenilir ve kolayca ekibiniz tarafından çözüme ulaştırılmasını sağlar. Böylelikle ürün yönetimi, müşteri yönetimi, teklifler ve tüm satış ve servis aktivitelerini tek noktadan yönetir.

Saha Satış Program? Saha Satış Temsilcisi, sorumluluğundaki ürün/müşteri grubundan elde edilecek satış,
kar ve müşteri memnuniyeti hedeflerini gerçekleştirme amacıyla, müşterileri arama ve şirkete kazandırma görevini üstlenir.
Satış faaliyetlerinde aktif görev alır.

  • Satıcının Performası Artırmak
  • Sahada (ziyaret için) zaman planlamak
  • Bayilerle ilişkileri ve ticareti geliştirmek
  • Yeni müşteri (bayi) bulma araştırması
  • Müşteriye çapraz satış yapmak
  • Sipariş alımı sonrasını takip (teslimat ve tahsilat)
  • Satıcının Performans Takip ve Analiz

Modüller

Yönetim

Sahadaki tüm süreci yönetebilmenizi sağlayan bir yazılım modülüdür. Bu yazılım modülü ile sahadaki satış ve sipariş toplama, tahsilat ve penetrasyon yönetim işlemlerini yapabilirsiniz.

Sipariş

Müşteri yanında siparişlerinizi girebilir, faturalarınızı kesebilir, tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken de, önceki siparişler ve bakiye durumu gibi tüm müşteri bilgilerine ve deponuzdaki mevcut stok miktarına gerçek zamanlı olarak ulaşabilirsiniz. Müşterinize ve satın aldığı ürüne yönelik indirim ve promosyonlar uygulayabilirsiniz. Sahada yapılan tüm işlemleri ise merkezdeki ERP yazılımlarından izleyebilirsiniz. Siparişlerin merkeze iletilmesi, girişinin yapılması gibi işlemler ortadan kalkar. Siparişleri müşterinize daha hızlı gönderebilirsiniz.

Personel Yönetim

saha personeli ile merkez arasında sürekli ve gerçek zamanlı bilgi akışı temin ederek günlük saha aktivitelerini otomatikleştirir. Satış temsilcilerinizin satış alanınızda daha hızlı olmasını amaçlar. Sipariş verilen ürünü barkodu ile okutarak tanımlar. Müşteriden sipariş alırken stok bilgisini gözlemleyerek teslimat tarihi hakkında onu yönlendirir. Bu işlemleri yaparken müşteri yanından ayrılmadan anında gerçekleştirir.

Raporlar

Geniş ve Kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen rapor kolayca tasarlanabilir.İleriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir.

Database (Veritabanı Yönetimi)

ISO 27001 Bilgi Güvenlik Yönetim Standartlarına tam uygun olarak veri akışını sağlar.

Kullanıcı ve Yetkilendirme

Kullanıcı Yetkilendirme Modulü sayesinde istediğiniz kullanıcılara görev atama ve iş emirleri dağıtım .işlemlerini yapabilirsiniz.Kullanıcı yetkilendirme,kullanıcı işlemleri,program üzerindeki takipleri ve işlemleri özel kullanıcı yetkilendirmesinde modül sınırlama ,veya özellik sınırlama yapılabilir.