datalmsdepo

Avantajları

  • İşletme maliyetlerini düşürür.
  • Toplam geliri arttırır.
  • İş gücü verimliliğini %40'a kadar arttırabilir.
  • Sipariş doğruluğunu %5'e kadar çıkarabilir.
  • E-Ticaret altyapısı ile entegre çalışabilir.
  • Stok kayıtlarının doğruluğunu kontrol eder.

Proje Detayları:

Depo Yönetim Yazılımı, depodaki günlük operasyonları kontrol etmeye ve yönetmeye yardımcı olan bir yazılımdır. Depo Yönetim Yazılımı, stokları kontrol etme ve saklama işlemlerini yapar, sipariş ve ürün sevkiyatını yönetir ve stratejik fikirler sunar. Ayrıca Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ile entegre çalışır.

depo

Neden Depo Yönetim Yazılımı?

Datalms ExpressBasic Depo Yönetim Yazılımı bir ürün sevk edildiğinde meydana gelebilecek hata olasılığını azaltabilir. Yazılım aynı zamanda bir şirketin siparişleri daha hızlı yönetebilmesine ve depoda sipariş edilen ürünleri anında takip edilmesine yardımcı olur.

Depo Yönetim Yazılım'ının amacı; ürünlerinizin satın alma yazılımı ile entegre edilmesinden faydalanarak, ürünlerin uygun şekilde toplanması, ürünlerin stoklardaki durumunun kağıtsız ortamda yönetilmesidir.

  • Süresi dolmuş ürün kontrolü.
  • Saha yönetimini destekler.
  • Detaylı ve rapor ve analiz takipleri.
kalite

Şirket Stratejileri

Ürünlerin stoklardaki durumlarını öğrenerek bir sonraki durumları ve pozisyonları tanımlamanıza olanak sağlar.

Saha Yönetimini Desteklemesi

Depo stok kayıtlarının tutulması ve doğru yönlendirilmesi ile saha elemanlarının ve personelin tam kontrolünü sağlarsınız.

Rapor ve Analizler

Stoklarda çürüyen yada süresi dolmuş ürünlerinizin günlük takibini yaparak, stok durum kontrollerini anlık olarak detaylı raporlayabilirsiniz.

depoyonetim

Satın Alma

Satın alma modülü ile entegre çalışarak, depoya giren ve çıkan ürünlerinizin tam kontrolünü sağlarsınız. Böylelikle onaylanan veya onaylanmayan ürünlerin anlık takibini yapabilirsiniz.

crm

Müşteri İlişikileri Yönetim (CRM)

CRM modülü ile tam entegre çalışarak hem e-ticaret için gerekli operasyonları sağlar, hem de müşteri siparişlerini anlık takip ederek,stok durumlarından anında haberdar olursunuz.

erp

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) modülü ile entegre çalışarak, kurum içi kaynakları ve stokları, hatta maliyetleri (gider-gelir) ilişkilerini hesaplayarak şirket stratejilerinde olumlu yönde ilerleme sağlayarak, anlık kaynak durumlarını öğrenebilirsiniz.

muhasebe

Muhasebe (Ticari Set-Ön Muhasebe)

Tüm iş süreçlerinizde içerisinde bulunan muhasebe modülü ile entegre çalışarak,stok girdilerinizin, kurumsal kaynak giderlerinizi ve daha bir çok opsiyonda profesyonel bir şekilde takip eder, faturalandırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.