personelyonetim

Avantajları

  • Planlayın.
  • Organize edin.
  • Kadro oluşturun.
  • Motive edin.

Proje Detayları:

Datalms ExpressBasic Personel Yönetim Yazılımı ile personelinizin kayıtlarını tek bir düğmeye basarak yönetebilirsiniz. Datalms ExpressBasic Personel Yönetim Yazılımı ile tüm personelinizin kayıtlarını ve olaylarını, atadığınız görevleri görmenizi sağlar.

Personel Yönetim Yazılımımız verilerin tutarlı kalmasını sağlayacaktır. Çalışan kayıtlarına anında erişim ile bir personelinizin çalıştığı bütün departmanları ve dahil oldukları her olaydan haberdar olacaksınız.

personelyonetimi

Neden Personel Yönetim Programı?

Datalms ExpressBasic Personel Yönetim Yazılımı, şirketlerde işe alımdan, yetenek yönetimi ve performans değerlendirmelerine kadar tüm İK süreçlerinde kapsamlı bir personel yönetimi çözümü sunar. Hepsinden iyisi, dinamik kullanıcı arayüzü ile bir işletmenin modern iş gücü taleplerini uyumluluktan ödün vermeden karşılamasına olanak tanır.

  • Organizasyonların yönetilmesini sağlar.
  • Liderlik opsiyonlarının ayarlanmasını sağlar.
  • Çalışanlar ile yöneticiler arasındaki ilişkileri düzenler.
personelyonetim

Öğrenme ve Geliştirme

Öğrenme, sürekli bir süreçtir ve çalışanların üretkenliğini arttırmak için gereklidir. İK yöneticisi geliştirme programlarının stratejisini oluşturmaktan sorumludur. Ayrıca, çalışanların eğitimine ihtiyaç duydukları alanları belirleme ve analiz etme becerisine sahip olmalıdırlar.

Tazminatlar

Bir İK yöneticisinin iş rolünün önemli bir kısmı tazminat ve sosyal haklar ile ilgilenmektir. Ücret stratejileri, performans yönetimi ve ücretlendirmelerin tasarlanmasını, çalışanlara sosyal yardım paketlerinin müzakere edilmesinden sorumludur.

Stratejinizi Belirleyin

Personel Yönetim Yazılımı, şirketlerin uygun iş gücüne sahip gereksinimlerinden ve ihityaçlarından başlar. Yazılım sadece ileri seviye yöneticileri değil, İK Yöneticileri gibi üst düzey yöneticileri içerir ve şirket stratejilerini, işe alma, seçme, ödüllendirme, şirket içi eğitimini formüle ederek, şirket stratejisine dahil eder.